Noże do strugarek GLOBUS

Wykonywanie mebli, balustrad, dekoracyjnych dodatków czy jakichkolwiek innych konstrukcji z drewna wymaga doskonałej wiedzy z zakresu możliwości, jakie dają poszczególne narzędzia. Noże do strugarki bądź heblarki marki Globus to stosunkowo niewielkie akcesoria, które jednak mogą znacząco wpłynąć na jakość oraz czas wykonywanych prac stolarskich, remontowych lub budowlanych. Dzięki nim można w prosty sposób wyrównać obrabiany materiał oraz wyprofilować go zgodnie z wytycznymi projektu.

Jakie są najlepsze noże do strugarek?

Akcesoria do obróbki drewna różnią się parametrami, które należy rozważyć przed zakupem. Dostępne u nas noże do strugarek Globus wykonane są ze stali m.in. szybkotnącej lub wzmacnianej chromem, która gwarantuje wysoką twardość. W standardowych modelach jest to wartość na poziomie 50 – 55 HRC, w produktach kategorii premium waha się ona w granicach 62 – 64 HRC. Ze względu na dłuższą wytrzymałość ostrza o wyższej twardości polecamy w szczególności zakładom stolarskim oraz firmom produkcyjnym. Ogromną zaletą dostępnych u nas dodatków do heblarek jest też ich szerokie zastosowanie. Większość nadaje się zarówno do obróbki drewna miękkiego, jak i twardego. Niektóre można używać również do profilowania materiałów drewnopochodnych.

Kiedy warto zainwestować w noże do heblarek?

Obróbką drewna zajmują się nie tylko zakłady stolarskie. Naturalny materiał jest obecnie tak popularny, że korzysta się z niego również w czasie prac remontowych czy budowlanych. Noże do heblarki lub strugarki marki Globus powinny zatem stanowić wyposażenie nie tylko profesjonalnych warsztatów, ale również tych przydomowych, gdzie amatorsko podejmujemy się wykonywania drobnych napraw. Wszystkim, którzy chcą pociąć tworzywo na deski o określonej grubości i długości, polecamy produkty marki Globus. Noże do heblarki lub strugarki dostępne w naszym sklepie gwarantują precyzję cięcia, więc idealnie nadają się też do wyrównywania krawędzi. Dzięki nim można łatwo i skutecznie usunąć nierówności oraz zgrubienia z płaskiej powierzchni.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry